JUVENIL 2006

DELEGACIĶ TERRITORIAL DE LLEIDA

 

Classificaciķ Final

Lloc   Nom                       Edad  Punts     Buch.-M Progr. Buch.

  1    COLL ORTEGA, JORDI         18    6         21.5   30.0  30.0
  2    RAMON SOLANS, ALBERT       20    5.5       22.5   23.0  31.0
  3    PICART ARMADA, SERGI       18    5.5       21.5   25.0  30.5
  4    VISA JORDANA, JOEL         18    5.5       21.0   23.0  30.0
  5    COSIALLS BAZ, DANIEL       18    5         20.5   20.0  29.0
  6    BARBOSA RUBIES, LAIA       18    5         18.5   19.5  27.5
  7    ROSES PLANES, JOSEP        18    5         18.0   19.0  26.5
  8    MAS GENE, ORIOL            18    4.5       21.5   20.0  27.5
  9    FRANCESC CUSCULLOLA, ORIOL 18    4.5       21.0   20.5  29.5
 10    COLL ORTEGA, CRISTINA      18    4.5       21.0   17.5  27.5
 11    FARRE POTRONY, ALEX        18    4.5       17.5   17.0  22.5
 12    TUDELA PI, MARC            18    4         24.0   20.0  32.5
 13    NIETO FARRENY, FRANCESC    18    4         21.5   17.0  30.5
 14    SOLANI NUŅEZ, JOSHUA       18    4         19.5   18.0  27.5
 15    MARTI PAJUELO, ELIES       18    4         17.0   15.0  23.5
 16    RUBINAT SANGRA, ARNAU      18    4         13.5   12.0  19.0
 17    RAMONEDA RUMI, GISELA      18    3.5       21.5   18.5  29.0
 18    MARCOV IVANOV, DIMITRI     18    3.5       18.0   14.5  25.0
 19    PEREZ CABAS, JOSE          18    3.5       17.5   15.5  25.5
 20    CABA TORRA, JOAN           20    3.5       15.5   14.5  22.0
 21    LLOVET PALLEROLA, ORIOL    18    3.5       14.0   12.0  20.0
 22    BOLDU QUIROS, JOSEP        18    3         20.5   14.0  27.5
 23    PRATS MARTINEZ, LAURA      18    3         18.5   13.0  24.5
 24    FERRER FONT, JORDI         18    3         18.5   12.5  24.0
 25    GIMENO ROCA, MARC          18    3         18.5   12.0  25.0
 26    SELLES ALSEDA, DIDAC       18    3         18.0   12.5  26.0
 27    ORRIT SOLE, GERARD         18    3         16.5   11.0  23.0
 28    SOLA CORTADA, MARIA        18    3         15.0   10.0  22.5
 29    BORRAS CAMARASA, MARC      18    3         14.5   11.5  21.0
 30    ANAYA IBARS, GENIS         18    3         11.5    6.0  15.5
 31    MARTI PAJUELO, MANEL       18    2.5       15.5    8.0  21.0
 32    FORTUNY PROFITOS, JORDI    18    2.5       13.5    9.0  18.0
 33    BORRAS CAMARASA, JORGINA   18    2.5        9.0    5.5  13.5
 34    VILLARO COS, SILVIA        18    2         16.5   10.0  23.0
 35    VILLARO COS, XAVIER        18    2         15.5    8.0  22.5
 36    SOLSONA MASES, ALBERT      18    2         14.5    6.0  18.5
 37    VILLARO COS, JORDI         18    1         14.5    5.0  20.0
 38    PASCUAL COS, ALBERT        18    1         14.0    6.0  19.0
 39    PASCUAL COS, PAU           18    0.5       14.0    2.5  19.5

Resultats 7a Ronda

Nē Nom                    Total    Result   Nom                     Total

 1 COLL ORTEGA, JORDI         [5]      1:0    PICART ARMADA, SERGI     [5.5]
 2 RAMON SOLANS, ALBERT       [4.5]    1:0    MAS GENE, ORIOL          [4.5]
 3 FRANCESC CUSCULLOLA, ORIOL [4.5]    0:1    VISA JORDANA, JOEL       [4.5]
 4 TUDELA PI, MARC            [4]      0:1    ROSES PLANES, JOSEP      [4]  
 5 SOLANI NUŅEZ, JOSHUA       [4]      0:1    BARBOSA RUBIES, LAIA     [4]  
 6 RAMONEDA RUMI, GISELA      [3.5]    0:1    COSIALLS BAZ, DANIEL     [4]  
 7 COLL ORTEGA, CRISTINA      [3.5]    1:0    MARCOV IVANOV, DIMITRI   [3.5]
 8 BOLDU QUIROS, JOSEP        [3]      0:1    FARRE POTRONY, ALEX      [3.5]
 9 GIMENO ROCA, MARC          [3]      0:1    NIETO FARRENY, FRANCESC  [3]  
10 PRATS MARTINEZ, LAURA      [3]      0:1    MARTI PAJUELO, ELIES     [3]  
11 RUBINAT SANGRA, ARNAU      [3]      1:0    FERRER FONT, JORDI       [3]  
12 FORTUNY PROFITOS, JORDI    [2.5]    0:1    CABA TORRA, JOAN         [2.5]
13 BORRAS CAMARASA, MARC      [2.5]   .5:.5   SELLES ALSEDA, DIDAC     [2.5]
14 LLOVET PALLEROLA, ORIOL    [2.5]    1:0    MARTI PAJUELO, MANEL     [2.5]
15 SOLSONA MASES, ALBERT      [2]      0:1    SOLA CORTADA, MARIA      [2]  
16 VILLARO COS, XAVIER        [2]      0:1    ORRIT SOLE, GERARD       [2]  
17 VILLARO COS, SILVIA        [2]      -:+    ANAYA IBARS, GENIS       [2]  
18 VILLARO COS, JORDI         [1]      0:1    BORRAS CAMARASA, JORGINA [1.5]
19 PASCUAL COS, PAU           [.5]     0:0    PASCUAL COS, ALBERT      [1]  
20 PEREZ CABAS, JOSE          [3.5]    0:0    DESCANSO                      

Resultats 6a Ronda

Nē Nom                    Total    Result   Nom                     Total

 1 PICART ARMADA, SERGI    [4.5]    1:0    TUDELA PI, MARC            [4]  
 2 VISA JORDANA, JOEL      [4]     .5:.5   MAS GENE, ORIOL            [4]  
 3 COSIALLS BAZ, DANIEL    [4]      0:1    FRANCESC CUSCULLOLA, ORIOL [3.5]
 4 NIETO FARRENY, FRANCESC [3]      0:1    RAMON SOLANS, ALBERT       [3.5]
 5 BARBOSA RUBIES, LAIA    [3]      1:0    BOLDU QUIROS, JOSEP        [3]  
 6 ROSES PLANES, JOSEP     [3]      1:0    PRATS MARTINEZ, LAURA      [3]  
 7 FARRE POTRONY, ALEX     [3]     .5:.5   RAMONEDA RUMI, GISELA      [3]  
 8 SOLANI NUŅEZ, JOSHUA    [3]      1:0    MARTI PAJUELO, ELIES       [3]  
 9 SELLES ALSEDA, DIDAC    [2.5]    0:1    COLL ORTEGA, CRISTINA      [2.5]
10 CABA TORRA, JOAN        [2.5]    0:1    PEREZ CABAS, JOSE          [2.5]
11 MARCOV IVANOV, DIMITRI  [2.5]    1:0    BORRAS CAMARASA, MARC      [2.5]
12 FERRER FONT, JORDI      [2]      1:0    LLOVET PALLEROLA, ORIOL    [2.5]
13 ORRIT SOLE, GERARD      [2]      0:1    GIMENO ROCA, MARC          [2]  
14 MARTI PAJUELO, MANEL    [2]     .5:.5   FORTUNY PROFITOS, JORDI    [2]  
15 VILLARO COS, SILVIA     [2]      0:1    RUBINAT SANGRA, ARNAU      [2]  
16 SOLA CORTADA, MARIA     [1.5]   .5:.5   VILLARO COS, XAVIER        [1.5]
17 ANAYA IBARS, GENIS      [1]      1:0    VILLARO COS, JORDI         [1]  
18 PASCUAL COS, ALBERT     [1]      0:1    BORRAS CAMARASA, JORGINA   [.5] 
19 PASCUAL COS, PAU        [.5]     0:1    SOLSONA MASES, ALBERT      [1]  
20 COLL ORTEGA, JORDI      [4.5]   .5:0    BYE                        

 

Resultats 5a Ronda

Nē Nom                     Total   Result   Nom                       Total

 1 RAMONEDA RUMI, GISELA    [3]      0:1    PICART ARMADA, SERGI       [3.5]
 2 RAMON SOLANS, ALBERT     [3.5]    0:1    COSIALLS BAZ, DANIEL       [3]  
 3 TUDELA PI, MARC          [3]      1:0    SOLANI NUムEZ, JOSHUA       [3]  
 4 NIETO FARRENY, FRANCESC  [3]      0:1    VISA JORDANA, JOEL         [3]  
 5 MAS GENE, ORIOL          [3]      1:0    MARCOV IVANOV, DIMITRI     [2.5]
 6 PEREZ CABAS, JOSE        [2.5]    0:1    FRANCESC CUSCULLOLA, ORIOL [2.5]
 7 COLL ORTEGA, CRISTINA    [2]     .5:.5   BARBOSA RUBIES, LAIA       [2.5]
 8 FERRER FONT, JORDI       [2]      0:1    ROSES PLANES, JOSEP        [2]  
 9 CABA TORRA, JOAN         [2]     .5:.5   SELLES ALSEDA, DIDAC       [2]  
10 GIMENO ROCA, MARC        [2]      0:1    FARRE POTRONY, ALEX        [2]  
11 RUBINAT SANGRA, ARNAU    [2]      0:1    BOLDU QUIROS, JOSEP        [2]  
12 PRATS MARTINEZ, LAURA    [2]      1:0    ORRIT SOLE, GERARD         [2]  
13 MARTI PAJUELO, ELIES     [2]      1:0    VILLARO COS, XAVIER        [1.5]
14 LLOVET PALLEROLA, ORIOL  [1.5]    1:0    SOLA CORTADA, MARIA        [1.5]
15 BORRAS CAMARASA, MARC    [1.5]    1:0    PASCUAL COS, ALBERT        [1]  
16 FORTUNY PROFITOS, JORDI  [1]      1:0    VILLARO COS, JORDI         [1]  
17 SOLSONA MASES, ALBERT    [1]      0:1    MARTI PAJUELO, MANEL       [1]  
18 BORRAS CAMARASA, JORGINA [.5]     0:1    VILLARO COS, SILVIA        [1]  
19 ANAYA IBARS, GENIS       [0]      1:0    PASCUAL COS, PAU           [.5] 
20 COLL ORTEGA, JORDI       [4]    0.5:0    BYE                        

El jugador Jordi Coll, per motius de participar al Campionat d'Espanya en

representaciķ de la territorial de Lleida li serā otorgat dos byes de 0.5 punts

cadascun en la 5a i 6a ronda

Resultats 4a Ronda

Nē Nom                      Total    Result   Nom                     Total

 1 VISA JORDANA, JOEL         [3]      0:1    COLL ORTEGA, JORDI       [3.5]
 2 PICART ARMADA, SERGI       [3]     .5:.5   RAMON SOLANS, ALBERT     [3]  
 3 FRANCESC CUSCULLOLA, ORIOL [2.5]    0:1    TUDELA PI, MARC          [2]  
 4 BARBOSA RUBIES, LAIA       [2]     .5:.5   RAMONEDA RUMI, GISELA    [2.5]
 5 COSIALLS BAZ, DANIEL       [2]      1:0    COLL ORTEGA, CRISTINA    [2]  
 6 ROSES PLANES, JOSEP        [2]      0:1    MAS GENE, ORIOL          [2]  
 7 FARRE POTRONY, ALEX        [2]      0:1    NIETO FARRENY, FRANCESC  [2]  
 8 SOLANI NUムEZ, JOSHUA       [2]      1:0    CABA TORRA, JOAN         [2]  
 9 SOLA CORTADA, MARIA        [1.5]    0:1    PEREZ CABAS, JOSE        [1.5]
10 MARCOV IVANOV, DIMITRI     [1.5]    1:0    LLOVET PALLEROLA, ORIOL  [1.5]
11 SELLES ALSEDA, DIDAC       [1.5]   .5:.5   FERRER FONT, JORDI       [1.5]
12 BOLDU QUIROS, JOSEP        [1]      1:0    BORRAS CAMARASA, MARC    [1.5]
13 VILLARO COS, JORDI         [1]      0:1    PRATS MARTINEZ, LAURA    [1]  
14 ORRIT SOLE, GERARD         [1]      1:0    FORTUNY PROFITOS, JORDI  [1]  
15 VILLARO COS, SILVIA        [1]      0:1    GIMENO ROCA, MARC        [1]  
16 PASCUAL COS, ALBERT        [1]      0:1    MARTI PAJUELO, ELIES     [1]  
17 PASCUAL COS, PAU           [.5]     0:1    RUBINAT SANGRA, ARNAU    [1]  
18 VILLARO COS, XAVIER        [.5]     1:0    BORRAS CAMARASA, JORGINA [.5] 
19 MARTI PAJUELO, MANEL       [0]      1:0    ANAYA IBARS, GENIS       [0]  
20 SOLSONA MASES, ALBERT      [0]      1:0    DESCANS                      

 

Resultats 3a Ronda

 Nē Nom                    Total    Result   Nom                     Total

 1 COLL ORTEGA, JORDI       [2.5]    1:0    BARBOSA RUBIES, LAIA       [2]  
 2 COLL ORTEGA, CRISTINA    [2]      0:1    PICART ARMADA, SERGI       [2]  
 3 RAMON SOLANS, ALBERT     [2]      1:0    ROSES PLANES, JOSEP        [2]  
 4 RAMONEDA RUMI, GISELA    [2]     .5:.5   FRANCESC CUSCULLOLA, ORIOL [2]  
 5 TUDELA PI, MARC          [2]      0:1    VISA JORDANA, JOEL         [2]  
 6 BOLDU QUIROS, JOSEP      [1]      0:1    NIETO FARRENY, FRANCESC    [1]  
 7 PRATS MARTINEZ, LAURA    [1]      0:1    SOLANI NUムEZ, JOSHUA       [1]  
 8 PEREZ CABAS, JOSE        [1]     .5:.5   SELLES ALSEDA, DIDAC       [1]  
 9 FERRER FONT, JORDI       [1]     .5:.5   MARCOV IVANOV, DIMITRI     [1]  
10 MAS GENE, ORIOL          [1]      1:0    ORRIT SOLE, GERARD         [1]  
11 GIMENO ROCA, MARC        [1]      0:1    COSIALLS BAZ, DANIEL       [1]  
12 CABA TORRA, JOAN         [1]      1:0    VILLARO COS, SILVIA        [1]  
13 MARTI PAJUELO, ELIES     [1]      0:1    FARRE POTRONY, ALEX        [1]  
14 LLOVET PALLEROLA, ORIOL  [.5]     1:0    PASCUAL COS, ALBERT        [1]  
15 BORRAS CAMARASA, MARC    [.5]     1:0    VILLARO COS, XAVIER        [.5] 
16 ANAYA IBARS, GENIS       [0]      0:1    SOLA CORTADA, MARIA        [.5] 
17 BORRAS CAMARASA, JORGINA [0]     .5:.5   PASCUAL COS, PAU           [0]  
18 FORTUNY PROFITOS, JORDI  [0]      1:0    SOLSONA MASES, ALBERT      [0]  
19 RUBINAT SANGRA, ARNAU    [0]      1:0    MARTI PAJUELO, MANEL       [0]  
20 VILLARO COS, JORDI       [0]      1:0    DESCANS                       
 

Resultats 2a Ronda

Nē Nom                     Total      Result  Nom                  Total

 1 NIETO FARRENY, FRANCESC    [1]      0:1    COLL ORTEGA, JORDI      [1]  
 2 PICART ARMADA, SERGI       [1]      1:0    PEREZ CABAS, JOSE       [1]  
 3 SOLANI NUŅEZ, JOSHUA       [1]      0:1    RAMON SOLANS, ALBERT    [1]  
 4 FRANCESC CUSCULLOLA, ORIOL [1]      1:0    MAS GENE, ORIOL         [1]  
 5 COSIALLS BAZ, DANIEL       [1]      0:1    TUDELA PI, MARC         [1]  
 6 BARBOSA RUBIES, LAIA       [1]      1:0    CABA TORRA, JOAN        [1]  
 7 FARRE POTRONY, ALEX        [1]      0:1    COLL ORTEGA, CRISTINA   [1]  
 8 ROSES PLANES, JOSEP        [1]      1:0    BOLDU QUIROS, JOSEP     [1]  
 9 VILLARO COS, SILVIA        [1]      0:1    RAMONEDA RUMI, GISELA   [1]  
10 VISA JORDANA, JOEL         [1]      1:0    MARTI PAJUELO, ELIES    [1]  
11 MARCOV IVANOV, DIMITRI     [0]      1:0    ANAYA IBARS, GENIS      [0]  
12 SOLA CORTADA, MARIA        [0]     .5:.5   BORRAS CAMARASA, MARC   [0]  
13 MARTI PAJUELO, MANEL       [0]      0:1    PRATS MARTINEZ, LAURA   [0]  
14 SELLES ALSEDA, DIDAC       [0]      1:0    FORTUNY PROFITOS, JORDI [0]  
15 PASCUAL COS, PAU           [0]      0:1    FERRER FONT, JORDI      [0]  
16 ORRIT SOLE, GERARD         [0]      1:0    RUBINAT SANGRA, ARNAU   [0]  
17 SOLSONA MASES, ALBERT      [0]      0:1    GIMENO ROCA, MARC       [0]  
18 PASCUAL COS, ALBERT        [0]      1:0    VILLARO COS, JORDI      [0]  
19 VILLARO COS, XAVIER        [0]     .5:.5   LLOVET PALLEROLA, ORIOL [0]  
20 BORRAS CAMARASA, JORGINA   [0]      0:0    DESACTIVAT                     

Resultats 1a Ronda

Nē Nom                  Total  	  Result   Nom                     Total

 1 COLL ORTEGA, JORDI      [0]      1:0    SOLA CORTADA, MARIA        [0]  
 2 PRATS MARTINEZ, LAURA   [0]      0:1    PICART ARMADA, SERGI       [0]  
 3 RAMON SOLANS, ALBERT    [0]      1:0    SELLES ALSEDA, DIDAC       [0]  
 4 FERRER FONT, JORDI      [0]      0:1    FRANCESC CUSCULLOLA, ORIOL [0]  
 5 TUDELA PI, MARC         [0]      1:0    ORRIT SOLE, GERARD         [0]  
 6 GIMENO ROCA, MARC       [0]      0:1    BARBOSA RUBIES, LAIA       [0]  
 7 COLL ORTEGA, CRISTINA   [0]      1:0    PASCUAL COS, ALBERT        [0]  
 8 LLOVET PALLEROLA, ORIOL [0]      0:1    ROSES PLANES, JOSEP        [0]  
 9 RAMONEDA RUMI, GISELA   [0]      1:0    ANAYA IBARS, GENIS         [0]  
10 BORRAS CAMARASA, MARC   [0]      0:1    VISA JORDANA, JOEL         [0]  
11 NIETO FARRENY, FRANCESC [0]      1:0    BORRAS CAMARASA, JORGINA   [0]  
12 FORTUNY PROFITOS, JORDI [0]      0:1    SOLANI NUŅEZ, JOSHUA       [0]  
13 PEREZ CABAS, JOSE       [0]      1:0    MARTI PAJUELO, MANEL       [0]  
14 MARTI PAJUELO, ELIES    [0]      1:0    MARCOV IVANOV, DIMITRI     [0]  
15 MAS GENE, ORIOL         [0]      1:0    PASCUAL COS, PAU           [0]  
16 RUBINAT SANGRA, ARNAU   [0]      0:1    COSIALLS BAZ, DANIEL       [0]  
17 CABA TORRA, JOAN        [0]      1:0    SOLSONA MASES, ALBERT      [0]  
18 VILLARO COS, JORDI      [0]      0:1    FARRE POTRONY, ALEX        [0]  
19 BOLDU QUIROS, JOSEP     [0]      1:0    VILLARO COS, XAVIER        [0]  
20 VILLARO COS, SILVIA     [0]      1:0    DESCANS                        
 

Ranking

Nē  Nombre                     Id. Loc. Loc  Club      

1.  COLL ORTEGA, JORDI         14951    2135 BALAGUER  
2.  PICART ARMADA, SERGI       16095    2115 LLEIDA    
3.  RAMON SOLANS, ALBERT       13279    2095 TARREGA   
4.  FRANCESC CUSCULLOLA, ORIOL 16096    2040 LLEIDA    
5.  TUDELA PI, MARC            13242    2000 VILANOVENC
6.  BARBOSA RUBIES, LAIA       14011    1940 BALAGUER  
7.  COLL ORTEGA, CRISTINA      14972    1900 BALAGUER  
8.  ROSES PLANES, JOSEP                 1900 SOLSONA   
9.  RAMONEDA RUMI, GISELA      16021    1890 BALAGUER  
10. VISA JORDANA, JOEL         18750    1875 BELLPUIG  
11. NIETO FARRENY, FRANCESC    18645    1855 BENAVENT  
12. SOLANI NUŅEZ, JOSHUA       11034    1855 VALLFOGONA
13. PEREZ CABAS, JOSE          18649    1845 LLEIDA    
14. MARCOV IVANOV, DIMITRI              1800 BALAGUER  
15. MAS GENE, ORIOL            14904    1800 BENAVENT  
16. COSIALLS BAZ, DANIEL       17501    1795 LLEIDA    
17. CABA TORRA, JOAN           14913    1785 MOLLERUSSA
18. FARRE POTRONY, ALEX        16006    1775 VALLFOGONA
19. BOLDU QUIROS, JOSEP        17506    1755 BELLPUIG  
20. SOLA CORTADA, MARIA        14022    1755 BENAVENT  
21. PRATS MARTINEZ, LAURA      17493    1730 BALAGUER  
22. SELLES ALSEDA, DIDAC       14024    1725 BALAGUER  
23. FERRER FONT, JORDI         18685    1715 BALAGUER  
24. ORRIT SOLE, GERARD         18679    1715 BALAGUER  
25. GIMENO ROCA, MARC          18709    1710 TARREGA   
26. PASCUAL COS, ALBERT        16027    1710 VILANOVENC
27. LLOVET PALLEROLA, ORIOL    14942    1705 VILANOVENC
28. ANAYA IBARS, GENIS         18650    1700 LLEIDA    
29. BORRAS CAMARASA, MARC      18652    1700 BENANVENT 
30. BORRAS CAMARASA, JORGINA            1700 BENAVENT  
31. FORTUNY PROFITOS, JORDI    16037    1700 BALAGUER  
32. MARTI PAJUELO, MANEL       17615    1700 VILANOVENC
33. MARTI PAJUELO, ELIES       17517    1700 VILANOVENC
34. PASCUAL COS, PAU           17519    1700 VILANOVENC
35. RUBINAT SANGRA, ARNAU      18654    1700 LLEIDA    
36. SOLSONA MASES, ALBERT      18768    1700 VILANOVENC
37. VILLARO COS, JORDI         20182    1700 BALAGUER  
38. VILLARO COS, XAVIER        18668    1700 BALAGUER  
39. VILLARO COS, SILVIA        18712    1700 BALAGUER