I CAMPIONAT D’ESCACS DE    

PARTIDES RAPIDES

    TARROJA DE SEGARRA

 

     Diumenge 27 de juliol del 2008

 

              TORNEIG DE RÀPIDES TARROJA DE SEGARRA 2008

                                        Classificació final
 Lloc  Cognoms - Nom               Categ   Elo  Club       Punts     B(1)  B(0)   Prog
   1   Castany Pampalona, Lluis M.         2435 Guissona   8         37.5  41.5   36.0
   2   Ramon Solans, Albert                2208 Tàrrega    6         37.0  40.0   27.0
   3   Prat Baqué, Vicenç                  2040 Sedó       6         36.5  39.5   28.0
   4   Monfà Solé, Ramon                   2190 Vilanovenc 5.5       38.5  42.0   28.5
   5   Frances Cuscullola, Oriol           2133 Lleida     5.5       38.0  39.5   28.0
   6   Argerich Farràs, Josep              2234 Torà       5.5       36.0  40.0   25.5
   7   Monfà Escolà, Ramon           B     1917 Vilanovenc 5.5       35.5  38.0   25.5
   8   Mas Gené, Oriol               B     1940 Benavent   5         34.0  37.0   25.0
   9   Codina Garcia, Josep                2268 Lleida     5         33.5  37.0   25.5
  10   Verdés Nadal, Ramon                 2124 Tàrrega    5         32.5  35.0   23.0
  11   Cots Valls, Antoni            B     1999 Tàrrega    5         31.5  33.0   21.0
  12   Torres Mo, Antoni             B     1881 Tàrrega    5         24.5  25.0   18.0
  13   Serradell Gallart, Miquel     B     2000 La Segarra 4.5       34.5  36.0   22.0
  14   Llavall Sans, Daniel                2152 Tarrega    4.5       34.0  37.0   24.0
  15   Botet Bertran, Rosendo        C     1817 La Segarra 4         32.5  34.0   18.0
  16   Tarruella, Joan               C12   1700 La Segarra 4         31.5  34.0   21.0
  17   Monte Galindo, Artur          C     1728 La Segarra 4         30.5  33.0   16.0
  18   Rubinat Sangra, Arnau         C     1700 Lleida     4         28.5  31.0   18.0
  19   Borda Castella, Artur         C     1806 La Segarra 4         26.5  27.0   17.0
  20   Cosialls Baz, Daniel          C     1816 Lleida     4         26.0  28.5   19.0
  21   Casanovas Sardà, Angel        C     1842 La Segarra 4         22.5  24.0   15.0
  22   Gavarro Vila, Agustí          C     1755 La Segarra 3.5       30.5  33.0   16.5
  23   Del Viso, Miquel              C     1790 Calaf      3.5       29.5  30.0   16.5
  24   Mas Gené, Jordi               C12   1700 Benavent   3.5       27.0  29.5   12.5
  25   Segura Caballé, Ramon         C     1791 La Segarra 3.5       23.0  23.5   13.5
  26   Pelegrí Pach, Manel           C     1790 Arbeca     3         32.0  34.5   17.0
  27   Monfà Escolà, Joel            C12   1706 Vilanovenc 3         29.0  30.5   13.0
  28   Mirchov Tsvetkov, Ivan        C     1700 Guissona   3         28.5  30.0   12.0
  29   Gené, Ramon                   C     1700 La Segarra 3         26.5  28.0   10.0
  30   Soldevila, Gerard             C12   1700 Arbeca     3         23.0  23.5   11.0
  31   Pujadas Peralta, Didac        C12   1700 Tarroja    2         27.5  28.0   10.0
  32   Calderó Lesan, Jordi          C12   1700 Lleida     2         23.5  24.0    7.0
  33   Soldevila, Diana              C12   1700 Arbeca     1         24.0  25.5    8.0

 

 

 

 

 

HORA: 09.30 h

 

LLOC: LOCAL SOCIAL

 

SISTEMA  DE JOC: 8 rondes, sistema suïs a 10 minuts.

 

INSCRIPCIÓGratuïta.

 

·     Telèfon: Sr. Agustí  616662276 (de 20h a 22h)

 

PREMIS:

 

                        1) Primer classificat

                        2) Segon classificat

                       

ELO fins a 1850

                        3) Primer classificat

4) Segon classificat

 

5) Millor sub12

6) Milllor jugador local

 

 

 

 

NOTA: Es prega màxima puntualitat.

 

 

 

Organitza El Club d’Escacs La Segarra i col.labora l’Ajuntament de Tarroja