Webs interessants

Web Adreša Descripciˇ
Campanya virtual "CatalÓ, oficial a Europa, JA!" http://catalaeuropa.alresoft.com Campanya virtual per a reclamar que el catalÓ sigui llengua oficial a la Uniˇ Europea.
Penya virtual Club PatÝ Vic http://penyavic.es.mw Web amb notÝcies de el hockey catalÓ i el club patÝ vic.
RÓdio Canal 3 http://www.radiocanal3.com/ L'emissora on line de Catalunya
Emili Gil http://www.telefonica.net/web/emili-gil ╔s un escriptor d'hist˛ries, bÓsicament, de terror. Membre de l'Associaciˇ d'Escriptors en Llengua Catalana (AELC) i co-editor de la revista "Lovecraft magazine".
Catesplai Planenc http://www.catesplaiplanenc.org

Parr˛quia l'Assumpciˇ http://parroquia.catesplaiplanenc.org/ Web de la Parr˛quia del Pla de Santa Maria
DreamsLandWeb http://www.dreamslandweb.com/   Gent que dissenyen les millors pÓgines web en Flash
Canal Vic http://www.canalvic.com Web del canal #Vic
TINET (Tarragona Internet) http://www.tinet.org  Xarxa ciutadana de les comarques de Tarragona
IRC-Catalunya http://www.irc-catalunya.org Xarxa d'IRC en catalÓ.
Forša Nacionalista Catalana http://www.paisoscatalans.org/fncmoviment Web del moviment independentista Forša Nacionalista Catalana.
La Comunitat http://www.lacomunitat.net Portal catalÓ que ofereix la possibilitat de crear "weblogs" propis.
Eco-Sistem, SL http://www.eco-sistem.net/ Informaciˇ que pugui ser interessant per als professionals i aficionats a la fotografia.
Catalans i Amics de Catalunya i Barcelona http://groups.msn.com/CatalansiAmicsdeCatalunyaiBarcelona
Una gran grup amb catalans i gent d'arreu interessades en la nostre llengua, tradicions i cultura.
Els Geganters http://www.elsgeganters.wxs.org/ Web amb fitxes de Gegants d'arreu Catalunya, amb les seves dades i fotos.
Catalunya Acciˇ Directa http://www.acciodirecta.org Per la justÝcia social, acciˇ directa.
Mineral Town http://www.mineraltown.com/links.php?idioma=0 ╔s un portal temÓtic pensat per als aficionats i colĚleccionistes de f˛ssils i minerals.
Redp˙blica http://www.redpublica.cjb.net PÓgina web dedicada a la difusiˇ antifeixista, en catalÓ i castellÓ i pr˛ximament en altres llengŘes.
F˛rum Bonsai Obert http://www.castillosports.com/bonsaiobert/indexobert.html  Vincle dĺuniˇ entre les diverses associacions de bonsai que existeixen a casa nostra.
El portal independent http://www.portalenxufet.tk  Portal independentista catalÓ.
aTTiCuS79 http://www.aTTiCuS79.tk  Web del canal del IRC-Hispano #aTTiCuS79
WEBMAFE-WEBMASTERS http://www.webmafe.com
Creaciˇ i disseny de portals i webs. Botigues virtuals e-commerce, e-business...
Club de fans oficial de l'Arucitys http://ww.club-arucitys.tk La web del Club de Fans de L'Arucitys presentat per Alfons Ar˙s a City-TV
Canal #Girona http://www.canalgirona.com  Web del canal #Girona de l'IRC-Hispano.
Canal #Catalunya http://www.canalcatalunya.org Web del canal #Catalunya de l'IRC-Hispano.
Pamtomaket http://www.pamtomaket.com Pa amb tomÓquet: portal d'internet en catalÓ i casolÓ!
Bajo presupuesto http://www.bajopresupuesto.tk PÓgina web del canal de l'IRC #bajopresupuesto 
Enric Sanchis Web http://www.enricsanchis.com Web personal de l'Enric Sanchis
AlmogÓvers http://www.almogavers.cjb.net La gran companyia catalana
Web del canal #Sinera http://www.canalsinera.es.fm Web d'aquest canal literari en catalÓ, amb textos de creaciˇ pr˛pia i diverses seccions
Crom del Nˇrdico http://crom_el_nordico.es.fm PÓgines web i filosofia. Una web molt interessant.
Wirtanet http://www.wirtanet.xs3.com El futur de la xarxa
Web d'en Pol Gˇmez http://pol-gomez.arkania.org/ Web personal d'en Pol Gˇmez
JERC 9 Barris http://jerc.net/9barris/ Local 9 Barris de les Joventuts d'Esquerra Republicana de Catalunya
ByE Web http://www.lord-bye.cjb.net Web personal d'en ByE, molt interessant pels seus serveis
Canal #banyoles http://www.canalbanyoles.tk Canal #banyoles de l'IRC-Hispano
Methods http://www.methods.da.ru PÓgina personal molt interessant d'en Ferran.
CÓpsules http://www.capsules.tk Portal de notÝcies d'internet.
MovilPhone Telefonia http://www.movil.phone.name/  Botiga de m˛bils de Barcelona. Varietat d'ofertes.
TNT Soft http://www.iespana.es/tnt-soft/ Downloads de programes, pedašos, demos, jocs,
cracks, antivirus, Linux, etc...
El mˇn de la xocolata http://www.geocities.com/xocolates/ Hist˛ria, fabricaciˇ, composiciˇ de la xocolata i el cacau.
Pub Tekken http://members.es.tripod.de/pub_tekken  Web del pub tekken de Valls
Linux Catalunya http://www.linuxcatalunya.cjb.net Comunitat d'usuaris del Linux a Catalunya.
Web del #Catalunya Independent http://www.catalunyaindependent.cjb.net Web del xat Catalunya Independent.
#aaeet web http://www.webaaeet.es.kz Web del canal #aaeet
Correuweb http://www.correuweb.com Portal d'internet PuntCom

Voleu promocionar la vostra pÓgina web? Voleu que la vostra pÓgina sigui en aquesta llista i que augmenti de visites? Molt fÓcil! No li posem cap mena de dificultat!

Per a figuar a la llista, nomÚs ha d'agafar el codi font que li donarem i enganxar-lo a la seva pÓgina wei, la seva web figurarÓ en un espai on el visiten centenars de persones al dia.

1) Copieu aquest codi a la vostra pÓgina web:

 

2) Un cop posat el codi i vegeu la imatge d'Alresoft. Envieu un correu a alexreve@tinet.cat   notificant el tÝtol de la vostra pÓgina web, l'adreša URL i descripciˇ.

3) Alresoft comprovarÓ que realment hi ha la imatge a la vostra web i si Ús aixÝ, automÓticament us posarÓ en aquest nou espai

4) Finalitzat. Ja teniu la web promocionada!